Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kedves Olvasóink, kedves Látogatóink!

Ez az év teljesen máshogyan alakult, mint ahogy el tudtuk képzelni. Terveztünk, szerveztünk aztán áthúztuk, újrakezdtük máshogyan. Aztán megint újra, az új előírások szerint. Bezártunk, majd amint lehetett kinyitottunk. Nyáron ugyan nagyrendezvények nem voltak, de legalább a könyvtár nyitva lehetett. Most megint máshogyan próbáljuk kiszolgálni az olvasókat. Reméljük, a sok változás dacára maradnak szép emlékeink a 2020-as évről. Megpróbáltunk sok apró, kisebb programot szervezni, kihozni a karantén időszakból valami jót is. Abban bízunk, mindenki egészséges marad vagy meggyógyul, elmúlik a járvány és újra együtt lehetünk, a sokadalom újra öröm és nem veszélyforrás lesz. Ezért dolgozunk. Terveink szerint a jobb idők eljövetelekor újra zsúfolt lesz az Öregiskola minden terme, szólhat benne a zene, foroghatnak a táncosok, versenyezhetnek a pingpongosok, repülhet a darts nyilak, nyílhatnak az új kiállítások, várhatjuk az írókat, költőket az olvasóterembe, legyenek jövőre szép, új találkozásaink, egymással és a kultúrával!

Áldott, békés ünnepet kívánunk!

Egészséges, boldog új évet!

G. Furulyás Katalin