Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dudinszky Nóra vagyok, fuvolaművész, zenepedagógus, a Süni zenebölcsi és zeneovi vezetője. 

Fél órás Sünizene foglalkozásainkon zenélünk, mondókázunk, játszunk. Célunk bővíteni a szülők, nagyszülők gyerekdal repertoárját és a régi anyag mellett, új játékokkal ötleteket adni a kicsikkel együtt töltött hétköznapokhoz. A zene, a ritmus, az érintés igen jó módja a gyerekekhez való szoros kapcsolat kialakításához, játékhoz. Ehhez igyekszünk segítséget, dal és mondóka anyagot, illetve remek kisgyermekes társaságot biztosítani. 

A gyerekeket szeretjük megismertetni az élő zene varázsával – amint visszatérhetünk helyszíneinkre továbbra is ezt a vonalat képviseljük. Addig is, online várjuk a Sünivel az érdeklődőket énekelni, hintáztatni, simogatni, lovagoltatni, dalolni, játszani! 

Online Sünizene foglalkozásainkról részletes információt a weboldalunkon és a Süni Facebook oldalán találhatnak. 

Elérhetőségeink: www.sunizene.hu 

Facebook: https://www.facebook.com/S%C3%BCnizene-123646304318974/ 

A Sünizene online videója elérhető ezen a linken.