Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nagy sikerrel zárult a Nemzetközi Könyvajándéknap alkalmából szervezett könyvajándék gyűjtésünk. A 2021-es tél leghidegebb hetében is mintegy 250 szép állapotú, klasszikus és kortárs gyerek- és ifjúsági könyv gyűlt össze a lelkes, adakozó kedvű nagykovácsi gyerekeknek és felnőtteknek köszönhetően. A Nagykovácsi Általános Iskola két különösen aktív osztálya, az 1. d és a 4. c, egy-egy osztálynyi könyvajándékkal érkezett az Öregiskolához, amit az 1. d-sek még saját kezűleg készített könyvjelzőkkel is kiegészítettek az ismeretlen megajándékozottak részére. 

A beérkezett könyveket munkatársaink gondosan szétválogatták leendő olvasóik – az óvodások, a kisiskolások és a kamaszok – számára, majd az adományokat elszállítottuk a józsefvárosi Wesley János Óvoda, Általános Iskola és Szakiskola központjába, ahol nagy örömmel fogadták a csodálatos könyvekkel teli dobozokat! 

Hálás köszönet mindenkinek, aki részt vett a Könyvajándéknapi akcióban!