Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

A napokban kihirdettük az online közönségszavazás eredményét!

CSOPORTOS alkotás kategóriában abszolút győztes lett a Nagykovácsi Általános Iskola 1. d osztálya (404 szavazattal)! Gratulálunk a húsz elsős kisdiáknak és két felkészítő pedagógusuknak, Kőszegi-Kovács Noéminek és Virág Jácintnak! Nyereményük egy ajándékutalvány, melyet az Irka Firka Papír és Ajándékboltban válthatnak majd be.

Kik is azok a gyerekek, akiknek a Micimackós-Ruminis-Mazsolás-kiskakasos rajzaiból összeállt egy olyan szemet gyönyörködtető közös alkotás, amely a Facebookon mintegy 11500 emberhez jutott el?

Az 1. d osztály tagjai:

Balogh Zsuzsi

Bedő Regina Mira

Buzás-Bandi Laura

Csombordi Róza

Czabafy Julianna

Eckl Enikő

Gadóczi Panni

Heiszner Katalin

Horváth Ádám

Kapiás Márton

Lávich Gréta

Máthé Mária Lenka

Mogyoró Zalán Mór

Polauf Anna Blanka

Schmidt Samu

Tomecz Alíz Nóra

Tomecz András Vince

Toth Fogarty Boglárka Holly

Villás Kiara

Wang Tianyi

Az EGYÉNI alkotás kategória közönségdíjasai:

Rumini és az elsüllyedt világ, Alkotó: BÁNFI Kincső 8 éves, (280 szavazat)

Micimackó, Alkotó: DARÁZSI Flóra 10 éves, (111 szavazat)

Füles és Micimackó nézik a bárányfelhőket, Alkotó: KOSZECZ Eliza 5 éves, (102 szavazat)

Gratulálunk mindhárom pályázónak!

Hamarosan kihirdetésre kerülnek a szakmai díjak is, a főnyeremény pedig mindannyiunk számára az a pillanat lesz, amikor végre kiállítás formájában is megcsodálhatjuk a gyerekek alkotásait az Öregiskolában. Remek lehetőség volt, hogy online formában több ezer emberhez eljuthattak a gyerekek alkotásai, de bízunk benne, hogy hamarosan EGYÜTT is örülhetünk a kiállított pályaműveknek.