Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tavaszi versfüzér az Öregiskolából a magyar költészet napja alkalmából

A magyar költészet napját is rendhagyó módon ünnepeljük 2021-ben! Fogadják szeretettel ez alkalomból tavaszi versfüzérünket, amelyet az Öregiskola felhívására beküldött felvételekből állítottunk össze, József Attila születésnapjára. Ezúton is köszönjük mind a 34 vállalkozó kedvű kicsinek és nagynak, hogy versmondásával hozzájárult ehhez a közös produkcióhoz.

A felvételen a következő versek hallhatók:

JÓZSEF Attila – Hangya

JÓZSEF Attila – Születésnapomra

KÁNYÁDI Sándor – Ballag a folyó

KÁNYÁDI Sándor – Mi lennék?

SZABÓ Lőrinc – Hajnali rigók

SZABÓ Lőrinc – Lóci verset ír

WEÖRES Sándor – A tündér

WEÖRES Sándor – Vonzás

Szerkesztő: Diószeghy Tünde, Dienes Beáta

Vágó: Csernus Gergő

Szervező: Öregiskola Közösségi Ház és Könyvtár, Nagykovácsi